uvodny-lipa

Krajina pod majestátnym Mníchom, opradená mnohými tajomnými legendami a mýtmi. Ich zásluhou sa o nej podarilo v priebehu rokov vytvoriť dojem kúska nášho sveta, kde majú magické tajomstvá zelenú. Skutočnosť je však, ako sa to v podobných prípadoch stáva, prozaickejšia. Rovnako tak korene pátrania po oných legendách, či mýtoch. O podstatnú časť mytologického chápania Terchovej sa "postaral" miestny rodák, "zbojnícky kapitán hôrnych chlapcov", Juraj Jánošík. Práve o jeho neuveriteľných kúskoch, či skôr kusoch, sa šírili legendy, z ktorých väčšina bola dávaná do bezprostrednej súvislosti so zbojníkovým rodiskom.
Chalupa sa nachádza v srdci Terchovej. Na odpočinok je určený drevený altánok so záhradným posedením s možnosťou grilovania. Vykurovanie je zabezpečené ústredným plynovým kúrením, a krbom v spodnej časti chalupy. Parkovanie pri objekte.

Obchod 30m. Reštaurácia 350m. Autobus 100m. Vlak (stanica Varín) 18km.

Rozloženie izieb: 1x2, 1x2+1, 1x4, max. počet osôb: 9
Vybavenie:
2x 2-lôžková izba (v jednej izbe balkón, TV-kábl., prístelka - váľanda), 4-lôžková izba s TV-kábl., spoločenská miestnosť s krbom, TV, 2x kúpeľňa (sprchovací kút), 1x WC v kúpeľni, 1x WC samostatné, kuchyňa (plynový sporák, chladnička, mraznička, MV rúra, rýchlovarná kanvica).

123
456
789

Copyright 2010 - 2015 JARLU dizajn - tvorba internetových web stránok